Opis nieruchomości
Do wynajęcia lokal mieszkalny położony na
2 piętrze w bloku 4-kondynacyjnym w Łodzi przy Narutowicza (Radiostacja),
o pow. 24,90m2, składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki wraz z WC oraz przedpokoju w cichej i spokojnej okolicy z wystawą okien na południowy zachód.
Lokalizacja idealna dla studenta UŁ i UMed, ale nie tylko.
Stan bardzo dobry, w pełni wyposażone, słoneczne, do zamieszkania od zaraz, ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Powierzchnie poszczególnych pomieszczeń:
- pokój (ok.13m
2),
- kuchnia (ok.4m
2),
- łazienka z WC (ok.3m
2),
- przedpokój (ok.3,5m
2).
Mieszkanie po remoncie, przytulne, funkcjonalnie urządzone, z dużym balkonem, pojemne szafy i komody.
Wyposażnie: zmywarka, ekspres do kawy (bosch) kapsułkowy, mikrofalówka, piekarnik, kuchenka 4-palnikowa (pełne wyposażenie kuchni – garnki, sztućce, talerze, małe AGD itd.), odkurzacz, duży prysznic, pralka, żelazko, telewizor + Google chromcast, drukarka laserowa, rozkładany stół dla dwóch osób, duży balkon z siatką dla kota, komórka lokatorska np. na rower.
Otoczenie: wszystkie wydziały UŁ i UMed od 200 metrów do 1 km, ul. Piotrkowska 3 km, Monopolis 1 km, Lidl 350 metrów, sklep spożywczy, piekarnia, warzywniak pod blokiem, przystanek tramwajowy po drugiej stronie ulicy, dworzec PKP Łódź Niciarniana 1 km a Łódź Fabryczna 2 km.
W bliskiej okolicy 3 parki, basen, kort tenisowy, boiska, Centrum Handlowe Tulipan.
Opłaty miesięczne: czynsz najmu
1600zł.
Dodatkowo płatne:
- opłaty do Spółdzielni Mieszkaniowej
246,25zł (w tym zaliczka na C.O. 76,69zł),
- zaliczka na zimną wodę
(8,89zł/1m3), ciepła woda
(34,49zł/1m3), śmieci
(9,60zł/1m3 zużytej wody),
- energia elektryczna i gaz wg. wskazań liczników.
Umowa najmu okazjonalnego na okres
min. 1 roku.
Kaucja zwrotna w wysokości
2500 zł.
Zapraszamy do obejrzenia wizyty wirtualnej:
kliknij TUTAJ.
Polecamy! Sygnatura oferty w biurze:
MW-2699.
UWAGA: Opis oferty prezentowany na naszej stronie sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych k.c. Oferta może być już nieaktualna. Prosimy o telefon.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Certyfikat energetyczny
Wskaźnik EK: 104,14
kwh/(m2rok)
Wskaźnik EU: 75,46
kwh/(m2rok)